Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
Корисні посилання |
---|
|
|
Олімпіади
Про участь вихованців Йосипівського НВК
у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із базових дисциплін
За 2013-2014 навчальний рік
ПоказатиПриховати
Назва предмету |
Прізвище та ім'я учня |
Клас |
Вчитель, що підготував |
Результат |
Я у світі. Природознавство (районний етап; початкова школа) |
Тищенко Микола |
4 |
Шаповал В.С. |
І місце |
Математика (районний етап) |
Бабенко Катерина |
6 |
Король О.Л. |
ІІ місце |
Криштопа Євгеній |
6 |
Король О.Л. |
ІІІ місце |
Лаврусенко Марина |
9 |
Король О.Л. |
ІІ місце |
Лаврусенко Анна |
9 |
Король О.Л. |
ІІІ місце |
Українська мова (районний етап) |
Баращук Ірина |
8 |
Рябоконь А.Ю. |
ІІ місце |
Російська мова (районний етап) |
Бараненко Юлія |
10 |
Носань Т.В. |
ІІІ місце |
Фізика (районний етап) |
Лаврусенко Анна |
9 |
Дорошенко А.М. |
ІІ місце |
Лаврусенко Марина |
9 |
Дорошенко А.М. |
ІІ місце |
Ошурко Олександр |
11 |
Дорошенко А.М. |
ІІІ місце |
За 2012-2013 навчальний рік
ПоказатиПриховати
Назва предмету |
Прізвище та ім'я учня |
Клас |
Вчитель, що підготував |
Результат |
Українська мова (районний етап; початкова школа) |
Максимчик Максим |
3 |
Шаповал В.С. |
І місце |
Я і Україна (районний етап; початкова школа) |
Сараненко Ольга |
4 |
Скуба Л.В. |
ІІ місце |
Біологія (районний етап) |
Скочко Аліна |
11 |
Олійник О.С. |
ІІ місце |
Фізика (районний етап) |
Діденко Любов |
7 |
Дорошенко А.М. |
І місце |
Баращук Ірина |
7 |
Дорошенко А.М. |
ІІ місце |
Дорошенко Тетяна |
11 |
Дорошенко А.М. |
І місце |
Російська мова (районний етап) |
Скочко Аліна |
11 |
Носань Т.В. |
І місце |
Інформатика (районний етап) |
Дорошенко Тетяна |
11 |
Дорошенко А.М. |
І місце |
Англійська мова (районний етап) |
Скочко Аліна |
11 |
Козир С.І. |
ІІІ місце |
Астрономія (районний етап) |
Дорошенко Тетяна |
11 |
Дорошенко А.М. |
ІІІ місце |
Фізична культура (районний етап) |
Скочко Аліна |
11 |
Носань А.О. |
ІІ місце |
Трудове навчання (районний етап) |
Дорошенко Тетяна |
11 |
Жижко В.В. |
І місце |
За 2011-2012 навчальний рік
ПоказатиПриховати
Назва предмету |
Прізвище та ім'я учня |
Клас |
Вчитель, що підготував |
Результат |
Історія України (районний етап) |
Ошурко Олександр |
9 |
Криштопа О.М. |
ІІ місце |
Біологія (районний етап) |
Бараненко Юлія |
8 |
Олійник О.С. |
ІІ місце |
Скочко Аліна |
10 |
Олійник О.С. |
ІІІ місце |
Інформатика (районний етап) |
Бабенко Андрій |
10 |
Дорошенко А.М. |
І місце |
Дорошенко Тетяна |
10 |
Дорошенко А.М. |
ІІ місце |
|
Календар |
---|
« Березень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
Свята та події |
---|
|
|